Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Pamięci Pamięć sieciowa NETGEAR
poniedziałek, 17 maja 2021

Pamięć sieciowa NETGEAR
poniedziałek, 29 czerwca 2009 19:09    Drukuj Email

NETGEAR_RN12Pxx_200NETGEAR  zapowiedział nową pamięć sieciową dużej gęstości dla małych i średnich przedsiębiorstw (SMB), będącą kolejnym produktem rodziny ReadyNAS®. ReadyNAS 3200 o wysokości 2U jest 12 niszową pamięcią masową o pojemności do 24 terabajtów w jednej obudowie.

Łatwy w użyciu system oferuje zaawansowane funkcje w postaci nadmiarowego zasilania czy podwójnych portów Gigabit Ehternet, w cenie dostosowanej do rynku SMB. ReadyNAS,  oferując 24 TB pojemności, doskonale nadaje się do konsolidacji serwerów lub archiwizacji danych, rozwiązując najczęstsze problemy firm. Wirtualizacja serwerów, dzielenie plików, archiwizacja danych i tworzenie pamięci SAN iSCSI to standardowe zadania ReadyNAS 3200.

ReadyNAS 3200 może być wyposażony w 6 TB, 12 TB lub 24 TB przestrzeni dyskowej. Urządzenia będą dostępne w sprzedaży w Polsce pod koniec czerwca 2009 r. w cenie 4999 USD + VAT. Do urządzenia dołączana jest 30 dniowa wersja ReadyNAS Vault.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież