Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Oprogramowanie ...darmowe oprogramowanie Digital Signage
sobota, 19 czerwca 2021

...darmowe oprogramowanie Digital Signage
wtorek, 13 października 2009 18:52    Drukuj Email
NEC Display Solutions przedstawia darmowe oprogramowanie Digital Signage

www_DSSoftware_NEC_200NEC Display Solutions wprowadził na rynek darmowe oprogramowanie NEC Digital Signage kompatybilne z serią monitorów wielkoformatowych NEC MultiSync® 15, służące do szybkiego i intuicyjnego zarządzania wyświetlaną treścią. Pozwala ono na łatwe tworzenie oraz wyświetlanie kontentu audiowizualnego z paskiem informacyjnym na dole ekranu. Moduły - edytor oraz player można pobrać bezpośrednio z dedykowanej strony producenta: http://www.nec-digital-signage-software.de/. Zawartość kreowaną w edytorze w postaci zdjęć, filmów oraz tekstu można bardzo łatwo wysłać przez sieć LAN do maksymalnie trzech monitorów z podłączonymi odtwarzaczami (komputerami PC z Windows XP). Wyjątkowo łatwe w użyciu oprogramowanie, przeznaczone jest do prostych instalacji i umożliwia szybkie tworzenie treści reklamowych np.: w recepcjach lub niewielkich sklepach.

Oprogramowanie kompatybilne z systemem Windows XP składa się z dwóch modułów (edytor player) i jest całkowicie darmowe. Materiał informacyjny bądź reklamowy może być przygotowany przy użyciu edytora w zaledwie kilku krokach, a następnie szybko wysłany do maksymalnie trzech odtwarzaczy (z systemem Windows XP) podłączonych do monitorów NEC MultiSync® 15

Oprogramowanie NEC Digital Signage można pobrać ze strony http://www.nec-digital-signage-software.de/. Można go używać wyłącznie z monitorami NEC MultiSync® 15.

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież