Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Oprogramowanie Panda Cloud Antivirus
poniedziałek, 21 czerwca 2021

Panda Cloud Antivirus
czwartek, 23 lipca 2009 16:56    Drukuj Email
– bezpłatna ochrona w chmurze

panda_cloud_200Panda Cloud Antivirus to pierwszy bezpłatny program antywirusowy przeznaczony dla użytkowników indywidualnych, który działa w oparciu o nowy model ochrony Cloud Computing.  Sprawia on, iż rozwiązanie jest o połowę lżejsze w porównaniu z tradycyjnymi aplikacjami zabezpieczającymi. Internauci mogą pobrać najnowszą wersję programu Panda Security ze strony http://www.cloudantivirus.com.

Seria nowatorskich funkcji zastosowanych w drugiej wersji beta Panda Cloud Antivirus została opisana i skomentowana przez wielomilionową społeczność jej użytkowników na oficjalnym blogu poświęconym programowi: http://blog.cloudantivirus.com.

Od czasu wprowadzenia na rynek Panda Cloud Antivirus - ponad 3 miliony nowych złośliwych kodów trafiło do laboratorium Panda Security dzięki aktywności użytkowników programu. Zdobyta wiedza została odpowiednio wykorzystana i przyczyniła się do przyspieszenia czasu reakcji systemu Kolektywnej Inteligencji, który jest własnością Panda Security. Film animowany, prezentujący działanie Panda Cloud Antivirus, dostępny jest na stronie: http://www.youtube.com/watch?v=0-JfW4Ut8kg

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież