Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Oprogramowanie Premiera Panda 2010
poniedziałek, 17 maja 2021

Premiera Panda 2010
czwartek, 25 czerwca 2009 20:49    Drukuj Email
pr41_nowe-produkty-2010_200- ultralekka ochrona komputera

25 czerwca miała miejsce światowa premiera rozwiązań Panda Security w wersji 2010 przeznaczonych dla użytkowników domowych i małych firm. Linia produktów obejmuje zupełnie nowatorskie rozwiązanie Panda Antivirus for Netbooks oraz nowe wersje Panda Antivirus Pro 2010, Panda Internet Security 2010 oraz Panda Global Protection 2010. Nowe, ultralekkie aplikacje zapewniają użytkownikom maksymalną ochronę przy minimalnym wykorzystaniu zasobów komputera. Wydajność nowych rozwiązań wzrosła o 80%, a zapotrzebowanie na pamięć operacyjną wynosi jedynie 8 MB. Programy Panda 2010 w wersji polskiej pojawią się na rynku już w wakacje.

Wszystkie nowe rozwiązania oferowane przez Panda Security zostały standardowo wyposażone w funkcje szczepionek USB, które służą do blokowania złośliwych kodów, rozprzestrzeniających się za pomocą dysków przenośnych, między innymi  pendrive’ów, płyt CD/DVD, czy odtwarzaczy MP3. Dzięki nowej jednostce heurystycznej programy Panda 2010 zapewniają wyjątkowo wysoki poziom ochrony przed nieznanymi złośliwymi programami oraz trojanami tworzonymi m.in. w celu kradzieży tożsamości.

Nowe produkty w wersji angielskiej są dostępne on-line od 25 czerwca br. na witrynie www.pandasecurity.com . Polskie wersje językowe programów Panda 2010 pojawią się na rynku już w wakacje. Użytkownicy, którzy do tego czasu zakupią produkty w wersji 2009 (dostępne teraz z 30% rabatem), otrzymają bezpłatną aktualizację do najnowszej wersji programu, gdy tylko ta pojawi się na rynku. Więcej o produkcie na www.pspolska.pl.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież