Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Obiektywy Obiektyw Samyang AE 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC Aspherical
sobota, 19 czerwca 2021

Obiektyw Samyang AE 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC Aspherical
niedziela, 02 stycznia 2011 22:24    Drukuj Email

Samyang_AE_14mm_F28_AS_IF_UMC-1Samyang Optics informuje, że zgodnie wcześniejszymi zapowiedziami dostępny jest w sprzedaży nowy obiektyw Samyang AE 14 mm f/2.8 ED AS IF UMC Aspherical, zaprojektowany do współpracy z lustrzankami marki Nikon.

Samyang AE 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC Aspherical z mocowaniem Nikon F, to szerokokątny obiektyw manualny przeznaczony do współpracy z lustrzankami marki Nikon z matrycami formatu FX i DX. Wyposażony jest w mikroprocesor pozwalający w pełni kontrolować parametry ekspozycji z poziomu aparatu, swobodnie korzystać z zalet automatyki błysku iTTL oraz korzystać z wbudowanego w aparat dalmierza, który pozwala na szybkie i precyzyjne nastawienie ostrości. Dzięki pełnej informacji na temat zakresu dostępnych przysłon, ogniskowej i potwierdzenia ostrości fotografowanie obiektywem Samyang AE 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC Aspherical staje się prostsze i bardziej komfortowe niż dotychczas.

Sugerowana cena detaliczna obiektywu Samyang AE 14 mm f/2,8 ED AS IF UMC Aspherical wynosi 1249 złotych.

Więcej informacji na stronie:
www.samyang.pl

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 9 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież