Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Notebooki Komputery Lenovo z serii ThinkPad
czwartek, 15 kwietnia 2021

Komputery Lenovo z serii ThinkPad
czwartek, 26 listopada 2009 16:00    Drukuj Email

SL410_03-200Lenovo ThinkPad SL410 i SL510 z nowym systemem operacyjnym Windows 7, dzięki zwiększonej wydajności i cennym dodatkom zapewniają bardzo wyraźny obraz o wysokiej rozdzielczości na wyświetlaczach o proporcjach 16:9, umożliwiają prowadzenie rozmów VoIP, a ponadto mają nowy wygląd z matowym wykończeniem.

Nowe notebooki ThinkPad SL - idealne narzędzia pracy dla bardzo zajętych małych i średnich przedsiębiorców, wyposażone są w procesory Intel Core2Duo, posiadają także wyjścia HDMI i VGA do monitorów zewnętrznych HD i standardowych. Za pomocą wielodotykowego panelu do obsługi dwoma palcami można łatwo powiększać i minimalizować obiekty na ekranie.

W celu zapewnienia stałego kontaktu ze współpracownikami, rodziną i znajomymi niektóre modele mają wbudowany moduł 3G. Dostępna jest także łączność poprzez WiFi, Ethernet i opcjonalnie Bluetooth. W celu zapewnienia komfortowych połączeń VoIP firma Lenovo zwiększyła rozdzielczość kamer, dodała na klawiaturze przycisk do wyłączania mikrofonu oraz ulepszyła cyfrowy mikrofon, aby prowadzone rozmowy były wyraźniejsze i lepiej brzmiały.

SL510_05-200W celu zapewnienia łączności, ochrony i wydajności w pracy notebooki te wyposażono w  Lenovo ThinkVantage Technologies (TVTs) — zestaw narzędzi sprzętowych i programowych, które ułatwiają wykonywanie najważniejszych czynności, takich jak łączność z Internetem, zarządzanie hasłami, odzyskiwanie danych i aktualizacja notebooka.

Komputery ThinkPad SL410 i 510 są już dostępne w sprzedaży  za pośrednictwem partnerów biznesowych Lenovo oraz witryny http://www.lenovo.com/. ThinkPad SL410 występuje w 1 konfiguracji i będzie kosztował 2735 zł brutto. ThinkPad SL510 będzie dostępny w 5 konfiguracjach w cenie od 1899 zł brutto do 3050 zł brutto.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież