Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Notebooki Samsung R620
sobota, 15 maja 2021

Samsung R620
poniedziałek, 24 sierpnia 2009 12:25    Drukuj Email

R620_200Samsung Electronics  przedstawia nowy notebook R620 wyposażony w najnowszą kartę graficzną ATI Mobility Radeon™ HD4330/HD4650, która zapewnia doskonałą jakość obrazu. Zaawansowane możliwości przetwarzania grafiki 3D oraz dedykowana pamięć GDDR3 o pojemności do 1 GB pozwalają ożywić filmy i gry komputerowe oraz nadać im niezwykłej intensywności, czystości koloru i ruchu.

Monitor o przekątnej 16’’ w formacie 16:9 zapewnia ultra ostry i wyraźny obraz oraz pozwala oglądać filmy w najwyższej jakości HD oraz grać w gry wyświetlane na pełnym ekranie bez zniekształceń i drażniących czarnych pasów.

r620-klawiatura_400Starannie wykonana obudowa tego jednego z najlżejszych w swojej klasie modeli (R620 waży zaledwie 2,75 kg) została ozdobiona błyszczącym, czarnym pasem i wraz z innowacyjnie podświetlonym touchpad’em tworzy elegancką i jednocześnie ergonomiczną całość.  Układ klawiszy nowego notebooka firmy Samsung w pełni odpowiada standardowej klawiaturze komputerów stacjonarnych i pozwala użytkownikowi w łatwy sposób wpisywać cyfry, dokonywać obliczeń oraz cieszyć się grami komputerowymi.

Samsung R620 wprowadza także nowy standard mobilności w klasie notebooków wyposażonych w monitory o przekątnej 16’’ – dzięki mocnej baterii może pracować bez dodatkowego źródła zasilania nawet do 4,5 godz.


Sugerowana cena detaliczna brutto: od 3499 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież