Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Notebooki Notebook MSI GX623
niedziela, 20 czerwca 2021

Notebook MSI GX623
środa, 08 lipca 2009 00:42    Drukuj Email
NB_G_GX620_czarny_czerowny_02_200dla graczy i miłośników filmów

Oferta notebooków MSI dedykowanych graczom powiększa się o kolejny 15,4-calowy model o nazwie GX623. Wśród zastosowanych w nim rozwiązań warto wspomnieć o technologii Turbo Drive Engine, umożliwiającej natychmiastowe zwiększenie szybkości pracy procesora oraz o funkcji ECO, pozwalającej na pracę w kilku różnych trybach i wpływającej na jeszcze większą oszczędność energii.

MSI GX623 posiada duży wyświetlacz, wydajna karta graficzna ATi Radeon HD4670 3D oraz wyjście audio 7.1 zagwarantują realistyczny obraz i dźwięk, a także niesamowite wrażenia podczas gry, czy oglądania filmu. Swoją moc model ten zawdzięcza technologii procesorowej Intel® Centrino® 2, która wpływa na wydajność notebooka, możliwości audio i wideo, łączność bezprzewodową, czy długość pracy na baterii. Podczas projektowania GX623 firma MSI nie zapomniała o obsłudze urządzeń typu e-SATA, wyjściu HDMI, kamerze internetowej o dużej rozdzielczości i wielu innych dodatkach. A wszystko to zostało zamknięte w czarnej obudowie ze szczotkowanego aluminium, która dzięki czerwonym wykończeniom prezentuje się wspaniale. Wygląd i możliwości GX623 czynią z niego idealnego notebooka dla każdego entuzjasty gier.

Karta graficzna ATi Mobility Radeon™ HD4670 3D z 512MB pamięci VRAM, zapewnia niezwykłą wydajność i niezrównaną funkcjonalność, spektakularne efekty graficzne podczas gry,  płynniejszą i bardziej szczegółową wizualizację 3D oraz jakość high-definition zarówno w grach, jak i podczas oglądania filmów.

Technologia MSI Vivid zwiększa nasycenie wyświetlanych kolorów i poprawia jakość obrazu, gwarantując wyświetlenie każdego szczegółu w grach, podczas oglądania filmów, czy edycji materiałów graficznych.

Pojedynczy kabel HDMI, to nie tylko prędkość transmisji danych 5Gbps, ale przede wszystkim wolny od zakłóceń sposób przesyłania materiału audio i wideo w standardzie high-definition, aż do rozdzielczości 1080p.  GX623 został wyposażony w wejście HDMI, aby umożliwić łatwe podłączenie sprzętu HD takiego jak monitor HD, odbiornik HDTV i projektor HD, gwarantujących najlepsze wrażenia multimedialne.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież