Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Notebooki Samsung N110
piątek, 16 kwietnia 2021

Samsung N110
czwartek, 21 maja 2009 00:30    Drukuj Email
N110_01_200
Nowy wymiar mobilności

Samsung N110 to 9,5 godz. nieprzerwanej pracy i tylko niewiele ponad kilogram wagi

Samsung Electronics, światowy lider w technologii elektroniki użytkowej i informatycznej, wprowadza na polski rynek najnowszy model w niezwykle popularnym segmencie mini notebooków. Nowe urządzenie podnosi poprzeczkę parametrów technicznych, wysoko postawioną przez wielokrotnie nagradzany i cieszący się ogromną popularnością model NC10. Już od połowy maja do sklepów trafi funkcjonalny, a przy tym wyjątkowo lekki mini notebook Samsung N110. Zapewniając mobilną pracę przez ok. 9,5 godz. oferuje on użytkownikom zupełnie nowy wymiar mobilności i niezależności.

Wysokiej klasy, dopracowane wzornictwo

Stylowe, charakterystyczne dla produktów firmy Samsung, wzornictwo mini notebooka N110 to tylko jedna z jego zalet. Piękne, eleganckie kolory obudowy ozdobione zostały delikatnym czerwonym akcentem, podkreślającym oryginalność tego modelu.

Elegancka konstrukcja mini notebooka zamyka w sobie niezwykle szerokie spektrum innowacyjnych funkcji, co jednak w żaden sposób nie wiąże się z kompromisem względem jego wagi. Konstruktorzy doskonale odczytali zapotrzebowanie klientów na urządzenia pozwalające im wykorzystywać możliwości najnowszych technologii w czasie podróży, codziennych zajęć czy wakacyjnego odpoczynku.

Nowy mini notebook waży zaledwie 1,26kg (z wytrzymałą baterią 6-ogniwową). Dzięki smukłej konstrukcji mamy do czynienia z urządzeniem prawdziwie przenośnym, które bez trudu zmieści się w damskiej torebce, aktówce, plecaku czy bagażu podręcznym. Obudowa Samsung Duracase sprawia, że całość konstrukcji jest wyjątkowo wytrzymała i bez problemu poradzi sobie z upadkami i obiciami nieuchronnymi w codziennym użytkowaniu.

9,5 godziny prawdziwej wolności
6-ogniwowa bateria o wydłużonym czasie pracy pozwala korzystać z nowego mini notebooka Samsung aż przez 9,5 godz.* bez dodatkowego źródła zasilania, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy zawsze i wszędzie. Wysoka wydajność baterii to zasługa między innymi energooszczędnego 10,1” wyświetlacza LED, zoptymalizowanego procesora Intel® Atom™ oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych firmy Samsung. Dzięki tym funkcjom niezależnie od miejsca możemy w pełni wykorzystywać możliwości mini notebooka Samsung N110.

Również dzielenie się danymi jest wygodne i proste. Szybki transfer zdjęć, plików video i innych informacji na i z wszelkich współczesnych aparatów cyfrowych, nośników audiowizualnych oraz innych urządzeń peryferyjnych jest zagwarantowany dzięki czytnikowi kart 3 w 1, trzem zintegrowanym portom USB oraz opcjonalnemu modułowi Bluetooth 2.0+EDR (Enhanced Data Rate).

Samsung N110 = ergonomia

Najnowszy mini notebook firmy Samsung posiada dużą, wyjątkowo wygodną klawiaturę. Zoptymalizowany rozstaw klawiszy zajmujących 93% powierzchni standardowej klawiatury komputerowej sprawia, że praca jest łatwa i przyjemna, a użytkownik może pisać szybciej, popełniając jednocześnie mniej błędów

Samsung N110 może pochwalić się także zintegrowaną kamerą cyfrową 1,3 Mpix. Dzięki niej możemy pozostawać w stałym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi za pomocą wideo-konferencji
i komunikatorów internetowych. Kamera oferuje wysoką rozdzielczość i jakość obrazu

Co więcej, dla zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy, projektanci wykorzystali najnowsze rozwiązania stosowane w technologii medycznej. Klawiatura modelu N110 pokryta została specjalną powłoką, która eliminuje bakterie i zapobiega ich rozmnażaniu, dzięki czemu mini notebook jest zawsze idealnie czysty.

N110 to przystępny cenowo model, który oferuje wysoką jakość, znakomitą szybkość i najnowsze technologie firmy Samsung, co stanowi gwarancję wieloletniej pracy urządzenia.

Samsung N110 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej brutto: 1799 PLN.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież