Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Notebooki Nokia Booklet 3G i Nokia X6 16GB
sobota, 15 maja 2021

Nokia Booklet 3G i Nokia X6 16GB
poniedziałek, 01 marca 2010 18:42    Drukuj Email
– wkrótce w sprzedaży

Na stronie www.nokia.pl trwają już zapisy na oba urządzenia. Pierwsze egzemplarze Nokia X6 16GB w cenie 1599 zł trafią do użytkowników już w połowie marca, zaś Nokia Booklet 3G w cenie 2999 zł z futerałem w komplecie – dwa tygodnie później.

NokiaX6_---200Muzyczny model Nokia X6  to wszechstronne urządzenie przystosowane do rozrywki. Jego pamięć wynosząca 16GB pozwala na przechowywanie kolekcji ulubionej muzyki, zdjęć i filmów. Można je przeglądać na panoramicznym ekranie dotykowym o proporcjach 16:9 i przekątnej 3,2”. Nokia X6 16GB docenią nie tylko miłośnicy muzyki, ale i osoby lubiące być w stałym kontakcie z przyjaciółmi.

Nokia_Booklet_3G----200Nokia Booklet 3G to lekki i bardzo poręczny mini-laptop w aluminiowej obudowie, który  udostępnia pełnię zaawansowanych możliwości komputera osobistego. Duży wybór opcji łączności oferuje użytkownikom szybki dostęp do Internetu, w tym także do szerokiej oferty usług Ovi. 10-calowy, szklany ekran przygotowany do wyświetlania obrazu HD oraz wbudowany odbiornik A-GPS z aplikacją Ovi Maps, w ciągu kilku sekund wskazuje aktualne położenie i umożliwia korzystanie z pełni funkcji map. Nokia Booklet 3G udostępnia także inne zaawansowane usługi Ovi, takie jak przeglądanie i odtwarzanie milionów utworów ze sklepu Nokia Music Store.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież