Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Nawigacja System Rezerwacji Hotelowej w nawigacji TomTom
czwartek, 15 kwietnia 2021

System Rezerwacji Hotelowej w nawigacji TomTom
sobota, 12 grudnia 2009 12:23    Drukuj Email

logotyp_200Firma TomTom podpisała umowę partnerską z Expedia Affiliate Network, aby pomóc swoim klientom znaleźć najlepsze miejsce na postój w czasie podróży przez Europę. Z Systemem Rezerwacji Hotelowej (Hotel Booking Service), kierowcy unikną stresu związanego z szukaniem wolnego hotelu w czasie, gdy większość z nich jest zamknięta lub nie ma już wolnych miejsc.

Aby zarezerwować miejsce w wybranym hotelu, kierowca musi jedynie zadzwonić pod numer Obsługi Klienta Expedia. Połączenie liczone jest według lokalnej taryfy. Zamawiający nie ponosi żadnych kosztów związanych z rezerwacją, zyskuje natomiast gwarancję otrzymania najlepszej oferty i pokoju w tysiącach hoteli w całej Europie.

System Rezerwacji Hoteli będzie dostępny w 16 krajach Unii Europejskiej: Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Portugalii, Irlandii, Włoszech, Danii, Finlandii, Francji, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii oraz Holandii. System będzie dostępny na wszystkich urządzeniach nawigacyjnych TomTom serii GO.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież