Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Nawigacja TomTom Start
czwartek, 15 kwietnia 2021

TomTom Start
wtorek, 03 listopada 2009 18:14    Drukuj Email

tomtom_87207_tt-startlexpl_frontdv_black-200Najnowsza nawigacja TomTom zapewnia łatwe i intuicyjne wyznaczanie tras. TomTom Start został stworzony dla osób sporadycznie korzystających z samochodu i kierowców, którzy do tej pory nie mieli okazji czerpania korzyści z używania nawigacji samochodowej.     

Proste w obsłudze menu wyświetla jedynie dwu-przyciskowy interfejs: Planuj Trasę i Przeglądaj Mapę. Wyposażone w 3,5” ekran urządzenie jest niezwykle lekkie. Ponadto posiada uchwyt EasyPort™ co sprawia, że bez problemu zmieści się w kieszeni, małej torbie czy samochodowym schowku.

Uproszczone menu daje użytkownikom łatwy dostęp do bazy radarów i setek Użytecznych Miejsc uprzednio zainstalowanych w urządzeniu.

TomTom Start w wersji standardowej (tylko mapa Polski) jest dostępny w kolorze białym i czarnym za 449 zł. TomTom Start w wersji europejskiej (mapy 26 krajów Europy Środkowo-Wschodniej) jest dostępny za 555 zł.

Wybór kolorowych obudów (StarSkins) jest dostępny na stronie www.tomtom.com/startskins oraz u dystrybutorów za jedyne 64 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież