Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Nawigacja Goclever 5010FM BTAV CAM
niedziela, 20 czerwca 2021

Goclever 5010FM BTAV CAM
piątek, 17 lipca 2009 12:19    Drukuj Email

goclever_5010_200Firma Goclever Technology wprowadziła na rynek nowe urządzenie do nawigacji, wyposażone w 5-calowy, dotykowy, panoramiczny ekran oraz bezprzewodową kamerę cofania. Urządzenie posiada moduł Bluetooth, transmiter radiowy i gniazdo zewnętrznego sygnału wideo, do którego można podłączyć odtwarzacz DVD.

Ponadto produkt posiada opcję umożliwiającą odtwarzanie plików multimedialnych, zdjęć i muzyki, zarówno z kart SD, jak i odtwarzacza DVD. Dodatkowo na ekranie urządzenia można wyświetlić obraz z kamery cofania. Nawigację wyposażono w dedykowany procesor Centrality Atlas III Dual Core 396MHz i 64MB pamięci RAM.

Aplikacja Goclever Map dysponuje trybem 3D z możliwością regulacji kąta i kierunku widzenia. Plany większych miast zawierają realistycznie odwzorowane charakterystyczne budynki z teksturowaniem. Wyszukiwarka adresów i POI nie wymaga wpisania całej frazy lecz zaledwie kilku pierwszych liter nazwy. Błędy literowe są korygowane automatycznie, co sprawia, że jest to najwygodniejsze z dostępnych rozwiązań.

Model 5010FM BTAV CAM FE jest już dostępny na rynku. Sugerowana cena detaliczna to 849 złotych. Mapy na karcie SD 2GB oraz informacje o punktach użyteczności publicznej 42 krajów Europy zostały oparte o najnowsze źródła kartograficzne TeleAtlas. W przypadku Polski aktualne dane pochodzą z eMapy.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież