Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Nawigacja Premiera Mio Moov S600
poniedziałek, 17 maja 2021

Premiera Mio Moov S600
czwartek, 10 czerwca 2010 19:49    Drukuj Email

s600---200Mio Technology wprowadza pierwsze urządzenie z nowej linii zaawansowanych nawigacji samochodowych Mio Technology, lider polskiego rynku nawigacji samochodowych, wprowadza na rynek pierwsze urządzenie z nowej linii zaawansowanych nawigacji samochodowych – Mio Moov S600. Jest ono również pierwszym urządzeniem, które wyposażono w nową wersję oprogramowania nawigacyjnego – Mio Spirit II. W sklepach będzie ono oferowane z pakietem map 44 krajów europejskich.

Mio Moov S600 posiada 5” panoramiczny ekran dotykowy wyposażony w technologię Slide Touch™ oraz opływową dwukolorową obudowę. Lśniący czarny front oraz srebrny zaokrąglony tył sprawiają, że nawigacja ta jest bardzo wygodna w użytkowaniu i jednocześnie wygląda elegancko. Nowa nawigacja Mio Moov S600 jest pierwszym urządzeniem w ofercie Mio z 5” panoramicznym ekranem dotykowym. Dzięki temu jego obsługa jest znacznie wygodniejsza. Producent wyposażył tę nawigację również w nowe większe: odbiornik sygnału GPS – nawigacja jeszcze szybciej wyszukuje sygnał GPS i jest gotowa do pracy; oraz głośnik wewnętrzny – tak by komunikaty głosowe nie zostały zakłócone odgłosami z zewnątrz pojazdu. Nowym elementem jest wejście AV, do którego można podłączyć zewnętrzną kamerę parkowania, która z pewnością ułatwi wykonywanie manewrów.


Sugerowana cena detaliczna brutto Mio Moov S600 to 649,00 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież