Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Nawigacja www.mapGo.pl
sobota, 15 maja 2021

www.mapGo.pl
środa, 17 marca 2010 18:07    Drukuj Email
Nowy portal społecznościowy www.mapGo.pl.

mapGO---screen-1_---200IMAGIS S.A., producent popularnego w Polsce oprogramowania do nawigacji o nazwie MapaMap uruchomił dla jej użytkowników – i nie tylko - nowy portal społecznościowy www.mapGo.p. Głównym elementem portalu mapGO.pl jest mapa, ta sama co w nawigacji MapaMap, wokół której dostępne są różne usługi i funkcje umożliwiające jej wspólne rozwijanie. Serwis przeznaczony jest dla wszystkich internautów, nawet tych nieposiadających nawigacji MapaMap. Każdy może przeglądać mapę, planować na niej trasy swoich przyszłych podróży oraz odnajdywać interesujące go miejsca.

Po założeniu własnego konta i po zalogowaniu się w serwisie mapGO.pl można dodawać do mapy nowe obiekty POI, swoje ulubione miejsca, własne zdjęcia oraz zgłaszać ewentualne błędy na mapie. Można też komentować i oceniać informacje dostarczone przez innych. Dzięki tym funkcjom zarówno internauci jak i użytkownicy nawigacji mogą wspólnie rozwijać i poprawiać portalową mapę. Dla użytkowników nawigacji MapaMap szczególnie cenną możliwością jest wymiana poprzez portal mapGO.pl rożnych obiektów POI takich jak: fotoradary, polecane restauracje, sprawdzone miejsca noclegowe, ciekawe zabytki, miejsca widokowe, oraz wszystkie inne, które uznają za przydatne w podróży. Posiadacze nawigacji MapaMap mogą importować do swoich urządzeń GPS, stale aktualizowane na portalu bazy obiektów POI. Jedynym wymogiem, jaki muszą spełnić, jest posiadanie nawigacji MapaMap w wersji co najmniej 6.2, a najlepiej w najnowszej wersji 6.4, która jest w pełni kompatybilna z serwisem mapGO.pl.

W ramach promocji, każdy, kto zakupi aktualizację map do końca Świąt Wielkanocnych (do 6 kwietnia 2010) kolejny upgrade map otrzyma gratis – szczegóły promocji www.mapamap.pl.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież