Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Nasze czasopisma - FOTO wkrótce w sprzedaży Wystawa Grand Press Photo w Sadyba Best Mall w Warszawie
poniedziałek, 17 maja 2021

Wystawa Grand Press Photo w Sadyba Best Mall w Warszawie
poniedziałek, 24 czerwca 2013 13:19    Drukuj Email

176 najlepszych zdjęć prasowych minionego roku będzie można oglądać od 21 czerwca do 4 lipca 2013 roku w warszawskim Centrum Handlowym „Sadyba Best Mall”.

Na wystawie można zobaczyć wszystkie finałowe zdjęcia: 60 fotografii pojedynczych i 16 fotoreportaży, które zostały wybrane przez jury spośród ponad 4,8 tys. nadesłanych.
Prezentowane są także zdjęcia Samuela Arandy, zwycięzcy World Press Photo 2012, który w tym roku przewodniczył jury Grand Press Photo.

Zwiedzający wystawę w Sadyba Best Mall będą mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym i wygrać udział w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Akademię Nikona.

Zajęcia poprowadzi Paweł Duma jest związany z fotografią od 25 lat, od kilkunastu lat zajmuje się edukacją fotograficzną. Jest ekspertem firmy Nikon, współautorem książek „Kadruj z Głową” i „Radość Fotografowania”. Z Akademią Nikona związany od samego początku jej istnienia. Prywatnie pasjonat podróży bliskich i dalekich w towarzystwie nieodłącznego aparatu fotograficznego.

Więcej informacji o konkursie: www.sadyba.pl, www.facebook.com/SadybaBestMall

Regulamin konkursu: www.grandpressphoto.pl/wystawy.

Serdecznie zapraszamy!

Mecenasem Grand Press Photo 2013 jest Nikon Polska. Sponsorami konkursu i wystawy są Grupa Allegro i Orlen. Partnerem wystawy jest Drukarnia Andrus. Patronami medialnymi są redakcje: TVP Kultura, Tok FM, „Foto”, Gazeta.pl, Fotopolis.pl.

 

11

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież