Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
poniedziałek, 21 czerwca 2021

Słoneczny Adriatyk
wtorek, 21 lipca 2009 18:26    Drukuj Email
Chorwacji i Włoch z Bezdrożami - rekreacja i historia

bezdroza_200Wydawnictwo Bezdroża zaprasza do odwiedzenia adriatyckich zakątków Chorwacji i Włoch z najnowszymi przewodnikami wydanymi w pełnokolorowej serii rekreacyjnej.

Przewodnik "Chorwackie wybrzeże i wyspy. Zwiedzaj z lądu i z morza" podpowie jak odkryć najpiękniejsze zakątki regionu zarówno amatorom beztroskiego plażowania, jak i miłośnikom żeglarstwa i turystyki aktywnej. Polacy od dawna uważają Chorwację za idealne miejsce na udany urlop. Nic dziwnego: ciepłe, czyste morze, piękne krajobrazy, usługi turystyczne na wysokim poziomie czy ponad 50 świetnie wyposażonych marin pozwalają odpocząć i dobrze się bawić. Barwny opis atrakcji turystycznych kraju, ilustrowany mnóstwem fotografii, wzbogacają liczne ciekawostki, szeroki wybór informacji praktycznych, mapy, plany miast i regionów oraz słowniczek polsko-chorwacki.

Drugi przewodnik pt. "Adriatyckie wybrzeże Włoch. Szmaragdowym szlakiem od Triestu do Lecce" oprowadza po zabytkach nadmorskich miasteczek, zaprasza na najpiękniejsze plaże, podpowiada gdzie popływać lub ponurkować w poszukiwaniu morskich skarbów, gdzie zatrzymać się na nocleg i wreszcie co zjeść, by w pełni zakosztować śródziemnomorskiego dolce vita.

"Chorwackie wybrzeże i wyspy. Zwiedzaj z lądu i morza",
praca zbiorowa, Bezdroża, Kraków 2009.

"Adriatyckie wybrzeże Włoch. Szmaragdowym szlakiem od Triestu do Lecce",
Agnieszka Masternak, Bezdroża, Kraków 2009.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież