Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Polecamy Nowe książki CZEKAJĄC NA ŚWIATŁO
środa, 14 kwietnia 2021

CZEKAJĄC NA ŚWIATŁO
środa, 22 września 2010 23:53    Drukuj Email

David Noton 

Czekajac-na-swiatlo

Czekając na światło to długo oczekiwany album fotograficzny Davida Notona, zawierający najlepsze, wielokrotnie nagradzane i zapierające dech w piersiach zdjęcia z całego świata. Książka ta nie tylko przybliża ludzi i przyrodę każdego z kontynentów naszego globu, ale także prezentuje sprzęt i techniki fotograficzne wykorzystywane przez Davida, dzięki czemu zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści mogą dowiedzieć się, w jaki sposób osiągać podobne rezultaty w swojej pracy.

O AUTORZE 

Od 1985 roku David Noton pracuje jako wolny strzelec, zajmując się przede wszystkim fotografią krajobrazową, przyrodniczą i podróżniczą. Zdobył w tym czasie trzykrotnie (w 1985, 1989 i 1990 roku) nagrodę główną w kategorii pejzażu w konkursie BBC Wildlife Photographer of the Year. Obecnie fotografie Davida publikowane są na całym świecie. Co miesiąc sprzedaje on ponad sto licencji na reprodukcję swoich zdjęć w magazynach, reklamach i mediach informacyjnych. W ciągu ostatnich 20 lat sfotografował większość krajobrazów i wybrzeży znajdujących się pod opieką organizacji National Trust – zdjęcia te ukazały się w wielu głośnych publikacjach oraz były prezentowane na kilku cieszących się dużym uznaniem wystawach fotograficznych. David sprzedaje także fotografie artystyczne oraz pisze na tematy związane z fotografią i podróżowaniem dla wielu magazynów z całego świata.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 10 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież