Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Polecamy Nowe książki Fotografuj Ludzi jak …
poniedziałek, 17 maja 2021

Fotografuj Ludzi jak …
środa, 02 czerwca 2010 16:13    Drukuj Email
Zobacz większe!
PATRONAT FOTO

Wydawnictwo Fabryka Słów przedstawia książkę „Fotografuj Ludzi jak profesjonalista”. Na 144 stronach Rod Edwards dzieli się z czytelnikiem swym doświadczeniem i daje wartościowe rady na temat każdego aspektu cyfrowego portretowania. Do zilustrowania szerokiego zakresu technik i przedstawienia twórczego procesu myślenia używa swoich własnych, atrakcyjnych fotografii. Kładzie główny nacisk na rezultaty, które nie wymagają stosowania kosztownego sprzętu i są łatwe do uzyskania. Przekazuje rady przydatne dla każdego posiadacza aparatu cyfrowego: od zupełnych nowicjuszy po doświadczonych fotografów.

Specjalny rozdział poświęcony Photoshopowi prowadzi czytelnika krok po kroku poprzez 10 najbardziej popularnych technik retuszu portretowego – od usuwania zmarszczek aż po pozbycie się kilkunastu centymetrów w talii za pomocą cyfrowej diety.

Łącząc inspirujące pomysły i przejrzyste wskazówki praktyczne, „Fotografuj ludzi jak profesjonalista” stanowi wyczerpujący przewodnik po fotografii portretowej, przydatny dla czytelnika na każdym poziomie zaawansowania.

Książka ukaże się w serii „fabryka obrazu”. Premiera zapowiadana jest na 25 czerwca 2010 r.

Patronat prasowy nad publikacją objął miesięcznik FOTO.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 3 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież