Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Polecamy Nowe książki Fotografia portretowa…
niedziela, 18 kwietnia 2021

Fotografia portretowa…
czwartek, 22 kwietnia 2010 09:39    Drukuj Email

– 100 rad i pomysłów

Fotografia-portretowa---100-rad-W książce przedstawiono wszystkie aspekty fotografii portretowej począwszy od techniki, kompozycji poprzez zaawansowane style i pomysły kreatywne aż do sztuczek cyfrowych które mogą okazać się pomocne przy powstawaniu zdjęć portretowych.  Daniel Lezano i Bjorn Thomassen dają rady i inspiracje w przystępny sposób.

Daniel Lezano

Dziennikarz i fotograf wcześniej edytor techniczny magazynu Practical Photography.
Został wydawcą czasopisma Photography Monthly który bardzo szybko został zaszeregowany między najlepsze tytuły czasopism fotograficznych w Wielkiej Brytanii.
Jest znany jako jeden z przodujących autorów literatury fotograficznej jest również uznanym ekspertem w dziedzinie oceny fotografii i wpływu technologii cyfrowej na przemysł fotograficzny.

Bjorn Thomassen

Fotograf i nauczyciel profesjonalny znawca pracy z światłem który jest specjalistą w dziedzinie fotografii portretowej i budowlanej.
Uzyskał wiele prestiżowych nagród za swoje fotografie portretowe i fashion & fine art.
Często publikuje swoje artykuły w wielu czasopismach fotograficznych. Ze swoimi wykładami o komponowaniu i oświetleniu portretów jest wyszukiwanym lektorem na spotkaniach fotografów w Wielkiej Brytanii i na świecie.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież