Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kamery Najlżejsze kamery Full HD Panasonic
niedziela, 18 kwietnia 2021

Najlżejsze kamery Full HD Panasonic
Drukuj Email
Panasonic wprowadza do sprzedaży dwie nowe kamery wyposażone w potężny 16x zoom optyczny oraz unikatowy, optyczny stabilizator obrazu – Advanced O.I.S z nowym trybem aktywnym umożliwiającym szerokokątne filmowanie nawet podczas marszu i minimalizującym efekt rozmycia, który często pojawia się na powiększonym obrazie. HDC-SD10 i HDC-TM10 to najlżejsze na świecie kamery Full HD nagrywające w formacie AVCHD. Kamery posiadają ponadto inteligentny tryb iA (Intelligent Auto) z funkcją śledzenia ostrości i ekspozycji (AF/AE Tracking).
Najlżejsze na świecie kamery Full HD nagrywające w formacie AVCHD
HDC-SD10 i HDC-TM10 ważą zaledwie 227 g (0,50 lb), więc są najlżejszymi na świecie kamerami Full HD nagrywającymi w formacie AVCHD i ograniczają zmęczenie użytkownika nawet podczas długich sesji filmowych. Dzięki kompaktowej konstrukcji dobrze leżą w dłoni, pozwalając zawsze i wszędzie rejestrować doskonały obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Można je nosić w torebce lub kieszeni - gotowe do użycia i równie łatwe w obsłudze, jak aparat fotograficzny.
Kamery Panasonic HDC-SD10 i HDC-TM10 dostępne będą w Polsce na przełomie czerwca i lipca w cenie  brutto około 2830 zł.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież