Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Prerejestracja na targi FVF
poniedziałek, 17 maja 2021

Prerejestracja na targi FVF
czwartek, 07 stycznia 2010 17:59    Drukuj Email

targi-200Na stronie www.mtl.lodz.pl/fvf  pojawił się właśnie formularz prerejestracji dla zwiedzających na pierwszy dzień targów FVF. Podobnie jak w roku ubiegłym ten dzień (25 marca 2010) będzie otwarty wyłącznie dla profesjonalistów. Formuła przeznaczenia pierwszego dnia targów dla osób zawodowo związanych z branżą na spotkania B2B, rozmowy biznesowe i nawiązywanie kontaktów handlowych to już niemalże tradycja.

W dniu dla profesjonalistów targi będzie można zwiedzać na podstawie:

  • akredytacji dziennikarskiej,
  • zaproszenia,
  • karty dla profesjonalisty (ważnej przez 3 dni targów).

Zapraszamy do prerejestracji. Wypełnienie formularza umożliwia zakup karty dla profesjonalisty w promocyjnej cenie 20 pln.

Targi również na Facebook.com !

1 stycznia uruchomiona została nowa platforma komunikacji w najpopularniejszym serwisie społecznościowym na świecie Facebook.com. Na stronie Targów FILMVIDEO FOTO 2010 w ramach Facebook.com pojawiać się będą informacje na temat nadchodzącej edycji - o wystawcach, patronach medialnych, imprezach towarzyszących. Już teraz można obejrzeć zdjęcia i film z 2009 roku.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież