Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Broniszowski Salon Zaproszonych
poniedziałek, 17 maja 2021

Broniszowski Salon Zaproszonych
wtorek, 05 stycznia 2010 11:29    Drukuj Email
Regulamin

1. Broniszowskie Salony Zaproszonych odbywać się będą w dniach od 30 maja do 6 czerwca 2010 r. w Broniszowie /na trasie Zielona Góra – Kożuchów/.

2. Uczestnictwo w BSZ odbędzie się na zasadzie konkursu ofert. Liczba miejsc jest ograniczona, przez co chętni w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2010 r. zobowiązani są do:

a) przygotowanie oferty, która powinna zawierać w formie tekstowej, co uczestnik chciałby zaprezentować /prelekcja, pokaz, pogadanka, prezentacja/ podczas Salonów Zaproszonych /maksymalny czas wystąpienia podczas BSZ nie powinien przekraczać 15 minut/ oraz 1 zdjęcie w formie elektronicznej /plik do 1 Mb/.

b) przygotowanie zgłoszenia a w nim: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, PESEL, adres zamieszkania /dane do wiadomości Rady Programowej/.

c) przesłanie oferty i zgłoszenia na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ..

Kwalifikacji na podstawie konkursu ofert dokona Rada Programowa BSZ. Rada Programowa potwierdzi zakwalifikowanie nie później niż do 1 maja 2010 r. Oferty niespełniające powyższych wymogów nie będą rozpatrywane.

3. Osoby zakwalifikowane zobowiązane są do:

a) uiszczenia opłaty za uczestnictwo w wysokości 350 zł w trakcie trwania BSZ.

b) po BSZ do przesłania 2 zdjęć w formacie oprawy min. 24×30 do dnia 30 lipca 2010 r., z których zostanie złożona wystawa.

4. Zdjęcia przechodzą na własność organizatorów i mogą być wykorzystane w celach

propagowania Warsztatów.

5. Organizatorzy zobowiązują się do:

a) zapewnienia miejsca do spania (należy koniecznie posiadać materac i śpiwór). Na miejscu

będzie możliwość wykupienia posiłków;

b) ubezpieczenia uczestników BSZ;

c) zapewnienia wykładowców z dziedziny fotografii i dziedzin pokrewnych;

d) zorganizowania wystawy po BSZ, której otwarcie nastąpi we wrześniu 2010 r.; 6. Każdy uczestnik, który spełni warunki regulaminu otrzyma katalog wystawy oraz zaproszenie na jej otwarcie i spotkanie w Broniszowie, oraz będzie mógł być uczestnikiem BSZ.

7. W sprawach spornych, regulaminowych oraz nieobjętych regulaminem ostateczne słowo należy do organizatorów.

Rada Programowa BSZ:

Barbara Panek-Sarnowska

Paweł Janczaruk

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież