Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Sukces zdobywczyń Kilimandżaro na Ovi Share
piątek, 16 kwietnia 2021

Sukces zdobywczyń Kilimandżaro na Ovi Share
czwartek, 22 października 2009 20:50    Drukuj Email

logo_nokiaCzłonkinie Stowarzyszenia Kilimandżaro wróciły ze swojej wyprawy na najwyższy szczyt Afryki. Ich przedsięwzięcie wspierała firma Nokia – uczestniczki otrzymały telefony Nokia E75 i Nokia N96, dzięki którym mogły być w stałym kontakcie z bliskimi oraz na bieżąco relacjonować swoje osiągnięcia. Zdjęcia i relacje video z wyprawy są dostępne na platformie Ovi Share (http://www.share.ovi.com/ lub http://www.ovi.com/) w katalogu Kilimandzaro 2009.

Celem przygotowywanej przez wiele miesięcy wyprawy było zachęcenie kobiet do podejmowania wyzwań oraz aktywności społecznej i obywatelskiej. Członkinie Stowarzyszenia zdobyły masyw Kilimandżaro pod przewodnictwem alpinisty Leszka Cichego. W wyprawie uczestniczyła również Ambasador Dobrej Woli UNICEF Małgorzata Foremniak.

Fotoreportaż i relacje wideo uczestniczek tego przedsięwzięcia można obejrzeć na Ovi Share – platformie internetowej Nokia umożliwiającej dzielenie się multimediami z wybranymi użytkownikami lub wszystkimi Internautami, niezależnie od czasu i miejsca. Korzystając z Ovi Share, członkinie wyprawy mogły dodawać, przekazywać i edytować wszelkie informacje w każdej chwili, korzystając z nieograniczonej przestrzeni dostępnej dla użytkowników. Dzięki wysokiemu stopniowi personalizowania usługi mogły również decydować kto, kiedy, w jak sposób i w jakiej formie ma dostęp do ich relacji.


Ovi Share to usługa dostępna dla każdego na Ovi.com - stronie internetowej umożliwiającej synchronizację urządzeń mobilnych z komputerem i środowiskiem internetowym lub bezpośrednio na Share.ovi.com.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież