Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium „Make a Connection”
poniedziałek, 21 czerwca 2021

„Make a Connection”
piątek, 04 września 2009 18:28    Drukuj Email
make_200Masz dobry pomysł? Pomożemy Ci go zrealizować
Przyłącz się do IX edycji programu „Make a Connection”

Dziś rusza IX edycja programu „Make a Connection – Przyłącz się!”, w którym młodzi ludzie z całej Polski mogą otrzymać dotację od 2000 do 4500 złotych na realizację swoich projektów związanych z rozwojem lokalnej społeczności. Projekty można zgłaszać do 19 października br. Spośród najciekawszych pomysłów organizatorzy programu – firma Nokia wraz z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży – wybiorą te, które otrzymają dofinansowanie na ich realizację. Wszelkie informacje o tym jak składać wnioski, zamieszczone są na stronie internetowej www.makeaconnection.pl

Do udziału w programie mogą zgłaszać się grupy młodzieży w wieku od 16 do 22 lat, liczące co najmniej 8 osób, które mają ciekawy pomysł na działania na rzecz rozwoju swojej społeczności. Udział w programie to nie tylko niepowtarzalna przygoda, ale również okazja do zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia, które może zaprocentować w późniejszym życiu zawodowym. Grupy, które otrzymają dotację, przejdą bezpłatnie profesjonalne szkolenia z takich jak zagadnień jak współpraca w grupie, planowanie harmonogramu działań i budżetu, rozwiązywanie konfliktów w grupie czy zarządzanie projektem, organizowane przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Zwycięskie projekty zostaną zrealizowane miedzy 1 lutego a 31 sierpnia 2010 roku.

Program Make a Connection - Przyłącz się! realizowany jest w Polsce od 2001 roku. Do tej pory zaangażował ponad 8 tysięcy osób z całej Polski w realizację ponad 550 lokalnych inicjatyw na rzecz lokalnych społeczności. W ramach programu dotychczas m.in. wybudowano 18 boisk do piłki nożnej, wyremontowano 36 pomieszczeń służących wspólnym spotkaniom i zorganizowano ponad 120 turniejów i rozgrywek sportowych. Program cieszy się największą popularnością w województwach śląskim, kujawsko-pomorskim oraz małopolskim – to z tych regionów napływa najwięcej wniosków. 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież