Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Nocny Salon Plakatu Polskiego w Muzeum Plakatu w Wilanowie
niedziela, 20 czerwca 2021

Nocny Salon Plakatu Polskiego w Muzeum Plakatu w Wilanowie
piątek, 31 lipca 2009 00:23    Drukuj Email

salon_plakatu_200Uwzględniając prośby Naszej Publiczności, Muzeum postanowiło wykroczyć poza  zwyczajowe ramy swojej działalności. Na czas wzmożonych podróży turystycznych, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną, niepowtarzalną i bezprecedensową atrakcję. Ponieważ Salon Plakatu przyciąga nietuzinkową publiczność, w tym młodzież i środowiska twórcze, Muzeum postanowiło wyjść naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom. Wiele osób nie jest w stanie dotrzeć na naszą wystawę ze względu na godziny otwarcia. W związku z tym postanowiliśmy zorganizować nasze własne Noce w Muzeum!

Oto nadchodzi jedyna okazja, aby spędzić dwie letnie noce z najnowszym polskim plakatem. Kiedy mija już sierpniowy skwar, kiedy z ulic znikają sznury samochodów, a nasze głowy nie są już zajęte codziennymi sprawami – następuje być może najlepsza pora, aby spotkać się z niebanalną, błyskotliwą, współczesną sztuką plakatu. Sztuka, która z założenia wyłamuje się z ram systemu zamkniętych galerii, o tej niecodziennej porze powinna zyskać oryginalną oprawę i objawić się w całkiem nowym świetle.

Muzeum z ludzką twarzą

            Noc 5-6. VIII. (środa-czwartek)

Zapraszamy na „zwiedzanie kuratorskie” wystawy. Komisarz wystawy oprowadzi Państwa po ekspozycji, przybliży niektóre fakty, udzieli odpowiedzi na pytania, podzieli się nie tylko fachową wiedzą, ale być może opowie także kilka anegdot z zakulisowych perypetii tej wystawy.

Magiczny wieczór w Muzeum Plakatu

            Noc 12-13. VIII. (środa-czwartek)

Przygotujmy się na wieczorny piknik artystyczny.

Co 5 osoba dostanie od nas prezent-niespodziankę!

Zapraszamy wszystkich, którzy pracują lub są zbyt zajęci, aby odwiedzić naszą wystawę w porach codziennego funkcjonowania Muzeum. Zapraszamy również rodziców z dziećmi – nasze Muzeum posiada piękny park oraz dziedziniec, na którym Wasze pociechy mogą się bawić. Być może będzie to okazja, aby w malowniczym otoczeniu wilanowskich parków, przeżyć prawdziwą artystyczną przygodę, aby na salach Muzeum Plakatu w Wilanowie stworzyć nastrój prawdziwego artystycznego salonu!


Muzeum Plakatu w Wilanowie, Warszawa-Wilanów, ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16

Nocny Salon Plakatu Polskiego, w dniach 5 – 6 sierpnia oraz 12 – 13 sierpnia  od godz.19.00 do godz. 2 w nocy (ostatni goście wpuszczani są o godz. 1.30)

 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież