Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Tomasz Lazar – „Momenty”
niedziela, 20 czerwca 2021

Tomasz Lazar – „Momenty”
wtorek, 21 lipca 2009 18:18    Drukuj Email

Momenty_200Tomasz Lazar to przedstawiciel młodego pokolenia twórców szczecińskiej fotografii. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików oraz szczecińskiego Fotoklubu Zamek, wielokrotnie nagradzany laureat ogólnopolskich konkursów fotograficznych. Absolwent  Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego - kierunek informatyka. Tomasz Lazar to fotografik  wykorzystujący w maksymalnym stopniu światło zastane. Wrażliwy na tematy społeczne, ceniący piękno wynikające z harmonii kompozycji. Inspiracją jest świat, który nas otacza. Ceni każdą sekundę, za niepowtarzalność.

Myślą przewodnią prezentowanej wystawy pod tytułem „Momenty” niech będą słowa mistrza fotografii Jeanloup Sieff ‘a: - „Są w sytuacjach fotograficznych idealne harmonie, które występują w życiu jedynie w ułamku sekundy i widziane pod pewnym kątem. Są to harmonie marzeń, harmonie nieprawdy, które mimo to istnieją, ponieważ odnajduje się je na zdjęciu”.

Pokazuje ona zbiór prac obrazujących sytuacje z dnia codziennego - miejsca, ludzi oraz powstające się między nimi relacje...".


środę, 22 lipca br.

17.00 w Galeria "f" szczecińskiego Zamku, Szczecin, wejście "A" (I piętro), wystawa czynna od 22 lipca do  31 sierpnia

www.fotoklub.zamek.szczecin.pl

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież