Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium WARSAW FASHION STREET 2009
niedziela, 20 czerwca 2021

WARSAW FASHION STREET 2009
czwartek, 09 lipca 2009 21:08    Drukuj Email
- ASUS  Lamborghini VX5 zdobywcą statuetki w plebiscycie Modne Produkty 2009
asus_2964_200

W ubiegłą niedzielę już po raz piąty ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście w Warszawie zamieniły się w pokaz najnowszych trendów panujących w świecie mody, kultury i sztuki. Firma ASUS została nagrodzona statuetką w plebiscycie Modne Produkty 2009 za notebooka Lamborghini VX5.

Warsaw Fashion Street to jedno z najważniejszych wydarzeń promujących modę i sztukę w Polsce. W tym roku była ona poświęcona twórczości Fryderyka Chopina i klasycznym wzorcom w modzie. Swoje prace pokazali zarówno uznani projektanci jak i obiecujący debiutanci. Laureatką konkursu New Look Design 2009 została Katarzyna Staniszewska, którą firma ASUS nagrodziła najnowszym modelem EeePC Seashell.

Warsaw Fashion Street słynie z pokazów mody, dlatego nie zabrakło również pokazów autorskich i firmowych. Właśnie podczas takiego pokazu, nowe trendy w swojej technologicznej kolekcji zaprezentował ASUS. Widzowie mieli okazję zapoznać się z nowościami komputerowymi na stoisku ASUSA, oraz także obejrzeć projektów dziewięciu  toreb, które trafiły do ścisłego finału konkursu ASUSA „TORBA NA LAPTOPA”.

Konkurs został zorganizowany we współpracy z portalem sophisti.pl . Przez dwa tygodnie internauci mogli zgłaszać swoje projekty i głosować na najlepsze. Jury musiało wybrać finałową piątkę spośród ponad 100 nadesłanych prac. Wykonania najlepszych projektów podjęła się projektantka Joanna Daniło. Zostały one zaprezentowane wraz notebookami UX50 przez modelki na wybiegu podczas Warsaw Fashion Street.  Zdaniem Jury i internautów projekt Małgorzaty Bieniek był najlepszy i to ona wygrała notebooka ASUS UX50. Gratulujemy!

Goście, którzy tego dnia odwiedzili ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście mogli także wziąć udział w organizowanym przy stoisku ASUSA konkursie fotograficznym. Należało przy nim wykazać się kreatywnością i humorem. Chętnych i pomysłów nie brakowało, bo i nagrody były kuszące. Co godzinę można było zdobyć między innymi  lot paralotnią czy skok na bungie. Konkurs poprowadziła Pola Czarnecka – prezenterka Polsat Cafe, której towarzyszyła kamera.
Film z Warsaw Fashion Street można obejrzeć: http://www.mondaypr.pl/asus3ok.zip

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież