Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Sigma ProCentrum w Szczecinie
środa, 14 kwietnia 2021

Sigma ProCentrum w Szczecinie
czwartek, 14 maja 2009 22:59    Drukuj Email
Oficjalne otwarcie Sigma ProCentrum w Szczecinie

12 maja odbyło się oficjalne otwarcie salonu Sigma ProCentrum w Szczecinie. Cała sieć liczy więc wraz z Krakowem, Wrocławiem, Chorzowem, Poznaniem, Sopotem, Warszawą i Bydgoszczą już osiem salonów. Nowatorski pomysł sieci punktów, w których można wypożyczyć i wypróbować obiektyw przed jego zakupem spotkał się z dużym zainteresowaniem. Jest to pierwszy i jak na razie jedyny tego typu projekt w Polsce. 
W czasie otwarcia Salonu, po części oficjalnej odbyły się warsztaty fotograficzne, na których można było wypróbować najpopularniejsze modele obiektywów Sigma. Warsztaty odbyły się w Barrel Whisky-Bar, w jednym z najbardziej klimatycznych klubów w Szczecinie. Dzięki uprzejmości właścicieli mogliśmy urządzić dwie, niepowtarzalne aranżacje studyjne. Uczestnicy mogli więc fotografować piękną modelkę w stylu rockowym oraz w scenerii plażowej. Jak widać na poniższych zdjęciach zainteresowanie było duże - na warsztatach pojawiło się około 50 osób.

Firma K-Consult  zapraszam do nowego salonu w Szczecinie przy ul. Krzywoustego 70/1, 
lub na stronę www.sigma-procentrum.pl

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież