Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Laura Makabresku
piątek, 16 kwietnia 2021

Laura Makabresku
poniedziałek, 18 lutego 2013 00:00    Drukuj Email

image004aa– utalentowana polska fotografka, zaprezentuje swoje prace w krakowskiej przestrzeni miejskiej. Fotografie zostaną zainstalowane u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej. Oficjalne otwarcie wystawy nastąpi 22 lutego o godzinie 20.00. Wystawa Na wschód od słońca i na zachód od księżyca to efekt współpracy spółki Angel Wawel z Fundacją Sztuk Wizualnych, organizatorem festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie.

– Laura Makabresku to artystka nietuzinkowa, o czym przekona się każdy, kto zobaczy jej prace – mówi Tomasz Gutkowski, dyrektor Miesiąca Fotografii. – Każdy kadr to wysmakowana opowieść pełna efemerycznych postaci, dziwnych przedmiotów i zaskakujących przygód. Całość, przeplatana krótkimi tekstami, tworzy prywatną baśń, która tym razem rozegra się przy malowniczej ulicy Koletek w Krakowie.

Dla wszystkich zainteresowanych ważna informacja. Już  najbliższy czwartek odbędzie się spotkanie z twórcami wystawy, m.in. Laurą Makabresku, Tomkiem Gutkowskim oraz kuratorką Magdaleną Kownacką. Spotkanie rozpocznie sie o godzinie 12.00 u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej w Krakowie. Serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie.

W załączniku przesyłam informację prasową, zdjęcie Laury Makabresku oraz notkę.

makabresku print

Pozdrawiam serdecznie, Maciej Kawiński

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież