Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium WARSZAWA BEZ FIKCJI
niedziela, 18 kwietnia 2021

WARSZAWA BEZ FIKCJI
poniedziałek, 22 listopada 2010 11:16    Drukuj Email

wbfOgłaszamy, że w dniach 23-28 listopada odbędzie się w Warszawie Międzynarodowy Festiwal Reportażu WARSZAWA BEZ FIKCJI organizowany przez Instytut Książki i Instytut Reportażu. Partnerem głównym tego wydarzenia jest Fundacja Napo.

Festiwal "Warszawa Bez Fikcji" to okazja do spotkania z głośnymi nazwiskami ze świata reportażu, co ważne, także fotograficznego. Kilkanaście nazwisk, wśród nich laureaci World Press Photo, czołowi fotoreporterzy prasowi, a także członkowie Agencji Napo Images to tegoroczni goście festiwalu. Cztery spotkania, dyskusje dotyczące odpowiednio: fotoreportażu w prasie, fotografii wojennej, podróżniczej oraz debata dotycząca przesuwania granic – teatru mediów w fotografii. Ponadto w programie: przegląd portfolio, na który zapraszamy wszystkich, którzy łączą swoją przyszłość z fotoreportażem oraz pokazy zdjęć fotoreporterów Napo Images.

To jedyna w tym roku okazja do spotkania i rozmowy z czołowymi nazwiskami  współczesnej fotografii.

napo_400Więcej informacji już na stronie festiwalu www.warszawabezfikcji.pl, a także www.fundacjanapo.pl i www.napoimages.com.

Zapraszamy

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież