środa, 17 lipiec 2024

wbf_080Ogłaszamy, że w dniach 23-28 listopada odbędzie się w Warszawie Międzynarodowy Festiwal Reportażu WARSZAWA BEZ FIKCJI organizowany przez Instytut Książki i Instytut Reportażu. Partnerem głównym tego wydarzenia jest Fundacja Napo. …

wbfOgłaszamy, że w dniach 23-28 listopada odbędzie się w Warszawie Międzynarodowy Festiwal Reportażu WARSZAWA BEZ FIKCJI organizowany przez Instytut Książki i Instytut Reportażu. Partnerem głównym tego wydarzenia jest Fundacja Napo.

Festiwal "Warszawa Bez Fikcji" to okazja do spotkania z głośnymi nazwiskami ze świata reportażu, co ważne, także fotograficznego. Kilkanaście nazwisk, wśród nich laureaci World Press Photo, czołowi fotoreporterzy prasowi, a także członkowie Agencji Napo Images to tegoroczni goście festiwalu. Cztery spotkania, dyskusje dotyczące odpowiednio: fotoreportażu w prasie, fotografii wojennej, podróżniczej oraz debata dotycząca przesuwania granic – teatru mediów w fotografii. Ponadto w programie: przegląd portfolio, na który zapraszamy wszystkich, którzy łączą swoją przyszłość z fotoreportażem oraz pokazy zdjęć fotoreporterów Napo Images.

To jedyna w tym roku okazja do spotkania i rozmowy z czołowymi nazwiskami  współczesnej fotografii.

napo_400Więcej informacji już na stronie festiwalu www.warszawabezfikcji.pl, a także www.fundacjanapo.pl i www.napoimages.com.

Zapraszamy