środa, 17 lipiec 2024
„Warszawa – prawy brzeg”

Prawy-brzeg------080Galeria Jabłkowskich od lutego 2010 roku realizuje projekt „Fotomiastikon – warszawski fotoblog”, w ramach którego pasjonaci fotografii publikują w serwisie www.fotomiastikon.pl zdjęcia Warszawy. Wybrane fotografie prezentowane są rotacyjnie na ścianach galerii. Wystawa „Warszawa – prawy brzeg”, jest wyborem najciekawszych zdjęć prawobrzeżnej Warszawy opublikowanych dotychczas w serwisie. …

„Warszawa – prawy brzeg”

Prawy-brzeg-zaproszenie----400

Galeria Jabłkowskich od lutego 2010 roku realizuje projekt „Fotomiastikon – warszawski fotoblog”, w ramach którego pasjonaci fotografii publikują w serwisie www.fotomiastikon.pl zdjęcia Warszawy. Wybrane fotografie prezentowane są rotacyjnie na ścianach galerii. Wystawa „Warszawa – prawy brzeg”, jest wyborem najciekawszych zdjęć prawobrzeżnej Warszawy opublikowanych dotychczas w serwisie.

Prawy-brzeg------400

Galeria Jabłkowskich to wspólne przedsięwzięcie firmy Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy (DTBJ) i Stowarzyszenia Przyjaciół DTBJ realizowane we współpracy z Warszawskim Okręgiem Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Galeria mieści się w podwórzu Kamienicy Jabłkowskich przy ulicy Chmielnej 21 w Warszawie. Swoją działalność rozpoczęła w 2004 roku w nawiązaniu do przedwojennych tradycji firmy Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, która obok działalności handlowej realizowała szereg przedsięwzięć  charakterze kulturalnym.


Galeria Jabłkowskich, Chmielna 21,

wystawa czynna od 11 września do 14 października.