Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Worldwide Photo Walk w Polsce
niedziela, 09 maja 2021

Worldwide Photo Walk w Polsce
wtorek, 22 czerwca 2010 17:56    Drukuj Email

– wielkie wydarzenie, wielki spacer!

logo-spacer---200Worldwide Photo Walk jest organizowany już trzeci raz z rzędu, z roku na rok zdobywając coraz to większą rzeszę pasjonatów.

W 2008 roku odbyło się 241 spacerów na świecie. W zeszłym roku, spacer odbył się w ponad 900 miejscach na ziemi, z ponad 32 000 fotografów biorącymi udział w spacerze, którzy wykonali około 10 milionów zdjęć! Na tę chwilę, miejsc w których odbędzie się spacer jest blisko 800, a liczba uczestników która aktualnie wynosi 14 500 tyś osób - wciąż rośnie!

Nowy Jork, Londyn, Moskwa, Tokio, Sydney - wszędzie w tym dniu zapaleńcy fotografii spacerują i fotografują. Nie liczy się wiek, sprzęt, doświadczenie, czy poziom umiejętności. Liczy się wspólna pasja do fotografii - liczy się fotograficzna wspólnota - która powstaje między wszystkimi uczestnikami spaceru - na całym świecie.

24 lipca na całym świecie, w dziesiątkach miejsc, tysiące pasjonatów fotografii wyjdą na ulice swoich miast i miejscowości, by wspólnie fotografować i dzielić się swoimi fotograficznymi doświadczeniami. By wspólnie oglądać świat przez wizjer aparatu i wykonane fotografie.

Całe przedsięwzięcie jest całkowicie darmowe dla każdego! Jedyne co trzeba zrobić - to wejść na stronę: www.worldwidephotowalk.com zarejestrować się i znaleźć najbliższy spacer w swojej okolicy w którym chcielibyśmy wziąć udział. Jeśli jeszcze nie ma w okolicy żadnego spaceru - nic nie stoi na przeszkodzie zostać jego organizatorem!

Wszyscy mamy okazję przyłączyć się do corocznego, wielkiego wydarzenia w świecie fotografii - największego fotograficznego pleneru i stać się częścią czegoś ogólnoświatowego!

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież