Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium FOTO na Warszawskich Dniach Fotografii
niedziela, 09 maja 2021

FOTO na Warszawskich Dniach Fotografii
poniedziałek, 14 czerwca 2010 22:42    Drukuj Email

– fotopolisEXPO 2010

Zobacz większe!W dniach od 11 do 13 czerwca na terenie Dawnej Wytwórni Wódek Koneser przy ulicy Ząbkowskiej w Warszawie odbyły się już drugie Warszawskie Dni Fotografii fotopolisEXPO, tym razem w iście tropikalnej aurze. Trzydziestostopniowy upał sprzyjał naszym modelkom, które można było fotografować w wakacyjnej scenerii przy samochodach Ford Kuga oraz Ford Focus Coupe-Cabriolet, a przy okazji nauczyć się czegoś od ekspertów FOTO.

Jerzy Lech i Paweł Staszak prowadzili warsztaty fotograficzne, podczas których zdradzili tajniki portretu, wykorzystania różnych obiektywów i prawidłowego oświetlenia.

Zobacz wieksze!W sobotę wieczorem odbyło się uroczyste wręczenie replik nagród TIPA zaproszonym specjalnie na tę okazję przedstawicielom firm fotograficznych. Wśród zgromadzonych gości znaleźli się między innymi przedstawiciele takich firm jak Leica, Canson, Casio, Canon, Nikon, Epson, Panasonic, Samsung, Sandisk. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy - przypominając jednocześnie, że nagrody wręczane będą na targach Photokina we wrześniu tego roku.

warsztaty----200Tym, którzy w czasie trwania Warszawskich Dni Fotografii fotopolisEXPO odwiedzili nasze stoiska i fotografowali modelki z Kugą w tle, przypominamy o konkursie fotograficznym organizowanym z tej okazji – termin nadsyłania prac upływa 30 czerwca – publikacji zdjęć nagrodzonych w sierpniowym numerze FOTO. Regulamin konkursu znajduje się na stronie http://www.foto.com.pl/konkursy-inne/regulaminy-ko/1659-wygraj-forda-kuga-regulamin - nagroda główna Ford Kuga na weekend!

Zobacz więcej zdjęć! »»

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież