Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Światowy Dzień Fotografii Otworkowej
czwartek, 15 kwietnia 2021

Światowy Dzień Fotografii Otworkowej
środa, 21 kwietnia 2010 10:40    Drukuj Email
spotkanie fotografów otworkowych w Cieszynie

homePageBanner2010---20025 kwietnia 2010 roku będziemy obchodzić kolejny, 10 już, Światowy Dzień Fotografii Otworkowej (Worldwide Pinhole Photography Day). Z tej okazji, portal www.fotografiaotworkowa.pl zaprasza wszystkie osoby, zainteresowane wspólnym fotografowaniem i wymianą doświadczeń, na spotkanie i fotografowanie w Cieszynie, oczywiście w dniu 25 kwietnia 2010 r.

Proponujemy spotkanie o 13.00 na cieszyńskim Rynku, pod Ratuszem. Dojazdy i zakwaterowanie załatwiamy każdy we własnym zakresie. Proszę nie zapomnieć o przygotowaniu i zabraniu z sobą aparatów otworkowych!

Osoby, które się wybierają, prosimy o wcześniejszy kontakt pod adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , wraz z podaniem numeru telefonu, żeby łatwiej było zorganizować się i nie pogubić.

Serwis Fotografia Otworkowa, to największa polska galeria internetowa, zdjęć wykonanych aparatami otworkowymi oraz najbardziej aktualna, polskojęzyczna strona informacyjna, o wydarzeniach związanych z fotografią otworkową.

Zawiera ponad pięćset zdjęć, wykonanych przez 118 autorów, pochodzących z 32 krajów. Informuje na bieżąco o wydarzeniach (festiwalach, wystawach, wydawnictwach) nie tylko w Polsce czy w Europie, ale na całym świecie; nawet w miejscach tak egzotycznych, jak Argentyna, Australia czy Brazylia.


Strona WPPD: http://pinholeday.org/, http://fotografiaotworkowa.pl/.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież