Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Kalendarium Spotkanie z Mistrzami
sobota, 15 maja 2021

Spotkanie z Mistrzami
poniedziałek, 25 stycznia 2010 20:52    Drukuj Email
Spotkanie Autorskie z Jowitą Bogną Mormul w ramach cyklu „Spotkanie z Mistrzami”

Plakat-Jowity-Mormul-200Zapraszamy na spotkanie autorskie Jowitą Bogną Mormul, organizowane przez Trójmiejską Szkołę Fotografii w Sopocie w ramach cyklu „Spotkanie z Mistrzami” odbywającego się pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Jana Kozłowskiego.  Tym razem gościem spotkania będzie wybitna artystka, fotografik Jowita Bogna Mormul, autorka licznych wystaw, członek rady artystycznej ZPAF. Jak sama mówi o sobie Moją pasją było malarstwo, które stało się hobby.

Moim hobby była fotografia, która stała się pasją.

Zawód wykładowcy stał się najsympatyczniejszą, najbardziej inspirującą przygodą, jaką dane było mi przeżyć. Przygoda trwa - prowokuje do stałej aktywności artystycznej i uzupełniania wiedzy, pozwalając spotykać ciekawych ludzi, których łączy ta sama pasja, bez względu na wiek.

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z analizą obrazu, kompozycją oraz z klasycznymi tematami fotografii.

W kontekście wykładów interesuje mnie wszystko, co dotyczy zetknięcia się zagadnień z dziedziny sztuk plastycznych, fotografii i nowych mediów.

Moje działania twórcze dotyczą głównie poszukiwania tożsamości oraz badania roli pamięci kodyfikowanej w mitach - prywatnych i publicznych. Ponadto fascynują mnie relacje międzyludzkie i czynniki, które je determinują.”

W czasie spotkania artystka zaprezentuje swoje prace oraz odpowie na  zadawane pytania.


Miejsce : Nadbałtyckie Centrum Kultury, Ratusz Staromiejski , ul Korzenna 33/35, Gdańsk, 29 stycznia, godz. 18:00

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież