Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Dyski Zewnętrzne dyski twarde Toshiba Stor.e Art
niedziela, 20 czerwca 2021

Zewnętrzne dyski twarde Toshiba Stor.e Art
piątek, 10 lipca 2009 23:35    Drukuj Email

Sto_art_low_200Firma Toshiba przedstawiła kolejną generację przenośnych dysków twardych Stor.e Art z interfejsem USB 2.0. Nowe dyski charakteryzują się atrakcyjnym, stylowym wzornictwem i stanowią kompletny system do tworzenia kopii zapasowych z szyfrowaniem zabezpieczonym hasłem, zwiększonym bezpieczeństwem i rozszerzonymi funkcjami oprogramowania. 2,5-calowe przenośne dyski twarde Stor.e Art będą dostępne w Polsce już tego lata.

Nowa generacja produktów Stor.e Art firmy Toshiba została przygotowana z myślą zarówno o początkujących jak i zaawansowanych użytkownikach. Intuicyjne wykresy i funkcje kontroli sprawiają, że tworzenie kopii danych przez początkujących użytkowników staje się łatwiejsze. Mogą oni przejąć pełną kontrolę nad systemem, który spełni wszystkie potrzeby związane z przechowywaniem danych. Natomiast zaawansowani użytkownicy mają możliwość dostosowania preferencji dotyczących danych zapasowych, takich jak częstotliwość wykonywania kopii, poziom zabezpieczeń i typy zapisywanych plików.

Nowe przenośne dyski twarde Stor.e Art firmy Toshiba są dostępne w pojemnościach 250 GB, 320 GB i 500 GB. Umożliwiają zapisywanie do 142000 zdjęć cyfrowych, 131000 plików muzycznych lub 410 pobranych filmów. Wytrzymałe, niewielkie i lekkie dyski osobiste zasilane przez port USB 2.0 zostały opracowane jako urządzenia mobilne. Przy wadze zaledwie 0,155 kg i rozmiarach zbliżonych do pocztówki te przenośne dyski twarde są w stanie sprostać trudnym warunkom codziennego użytkowania dzięki specjalnym funkcjom, takim jak wewnętrzny czujnik wstrząsów, technologia parkowania głowicy i podkładki antypoślizgowe zapobiegające przesuwaniu się dysku.   

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież