Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Dyski Dysk zewnętrzny z linii StoreJet TRANSCENDT
niedziela, 20 czerwca 2021

Dysk zewnętrzny z linii StoreJet TRANSCENDT
piątek, 03 lipca 2009 23:23    Drukuj Email

SJ18MTRANSCEND prezentuje najmniejszy przenośny dysk twardy z linii StoreJet – StoreJet 18M.  Przy jego projektowaniu wykorzystano doświadczenia zdobyte podczas tworzenia poprzedniego produktu – StoreJet 25M.

1,8-calowy dysk o prędkości obrotowej 4200 rpm swoimi niewielkimi rozmiarami oraz niską wagą przypomina talię kart. Wymiary (98,7mm x 65,7mm x 17,45mm) oraz dodatkowo zaokrąglony kształt sprawiają, że jest on wygodny w transporcie, mieszcząc się w kieszeni spodni.

W StoreJet 18M zastosowano wstrząsoodporną konstrukcję znaną z modelu 25M. Podwójny system ochrony, na który składa się wytrzymała pofałdowana obudowa oraz zewnętrzna silikonowa powłoka amortyzująca drgania  zapobiega też wyślizgiwaniu się dysku z dłoni.

Nowy dysk zewnętrzny firmy Transcend wyposażono również w przycisk „One Touch” umożliwiający autobackup. Dysk dostępny jest w wersji o pojemności 120 GB w sugerowanej cenie detalicznej  292 zł brutto. Dysk objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież