Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
niedziela, 20 czerwca 2021

SECURED
piątek, 03 lipca 2009 23:07    Drukuj Email
– optymalnie zabezpieczony przenośny dysk
secured_200

Przenośny dysk twardy USB SecuRed firmy Toshiba zapewnia bezpieczeństwo w podróży dla poufnych danych a przy tym nieźle wygląda. Krwista czerwień wytrzymałej obudowy doskonale komponuje się z jego nazwą.

Dysk twardy SecuRed wyposażono w trzy poziomy zabezpieczeń. Podstawowy dostęp jest kontrolowany za pomocą zintegrowanego biometrycznego czytnika odcisków palców z łatwym w obsłudze interfejsem. Tę funkcję wspiera zaawansowane oprogramowanie do uwierzytelniania hasłami i wbudowany mechanizm szyfrowania dysku twardego.

Jeśli dysk przypadkowo upadnie, wbudowany czujnik swobodnego upadku wykryje uderzenia i upadki, a następnie błyskawicznie zabezpieczy dysk twardy. Obudowa dysku jest też odporna na zalanie.

Dysk jest niewielki (85 x 130 x 19 mm) i waży zaledwie 220 g, dzięki czemu mieści się w każdej kieszeni, osiąga wyjątkową szybkość 7 200 obr./min. A duża pamięć podręczna (16 MB) gwarantuje pracę bez opóźnień.

Oprócz oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych Redemption Backup V2, które stanowi doskonałe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dla małych lub średnich przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych, które zawiera prosty interfejs użytkownika i zaawansowane technologie w dziedzinie zabezpieczeń, szyfrowania i kompresji dysk wyposażono także w przenośny system operacyjny „Nomad”.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież