Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Drukarki Epson Stylus Photo PX710W
czwartek, 24 czerwca 2021

Epson Stylus Photo PX710W
piątek, 02 października 2009 22:36    Drukuj Email

Epson_Stylus_Photo_PX710W_200Firma Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus Photo PX710W,  bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne, które dzięki unikalnej technologii firmy Epson drukuje zdjęcia, które przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego.

Epson Stylus Photo PX710W drukuje zdjęcia o doskonałej jakości w ciągu około 10 sekund i jest wyposażone w szeroką gamę funkcji, miedzy innymi w zintegrowaną łączność bezprzewodową i Ethernetowi, która umożliwia wspólne drukowanie i skanowanie. Epson PX710W może też drukować na przystosowanych do tego płytach CD i DVD.

Dodatkowe funkcje tej najlepszej w swojej klasie wielofunkcyjnej drukarki fotograficznej to możliwość oglądania, edycji i druku zdjęć bezpośrednio z karty pamięci z wykorzystaniem ekranu LCD o przekątnej 6,3 cm, bezpośredni druk z aparatów obsługujących PictBridge oraz oprogramowanie OCR (Optical Character Recognition, optyczne rozpoznawanie znaków) do skanowania tekstu.

Epson Stylus Photo PX710W używa głowicy drukującej Epson Micro Piezo, która w połączeniu z atramentem fotograficznym Epson Claria gwarantuje, że zdjęcia wyglądają naturalnie, barwy są wyraźne i żywe, a wydruki przewyższają jakością odbitki z zakładu fotograficznego.

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież