Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aparaty kompaktowe Superzoom Canon PowerShot SX400 IS
czwartek, 15 kwietnia 2021

Superzoom Canon PowerShot SX400 IS
wtorek, 29 lipca 2014 13:18    Drukuj Email

Canon zaprezentował nowy, lekki aparat hybrydowy z superzoomem - PowerShot SX400 IS. Wyposażony jest on w 30- krotny zoom optyczny o zakresie ogniskowych 24-720 mm.  Łączy w sobie doskonałą optykę z niezwykle małą, kompaktową konstrukcją. Aparat jest wyposażony w 16-megowe matryce CMOS BSI, które obsługuje procesor obrazu DIGIC 4+. Posiada też optyczny stabilizator obrazu z technologią Intelligent IS. Wykrywając do 8 różnych typów scen, inteligentna technologia IS analizuje oddzielnie każdą z nich i automatycznie dostosowuje tryb stabilizacji. 

Kompaktowy i lekki PowerShot SX400 IS posiada 30-krotny zoom optyczny – idealny do uchwycenia szczególnych momentów, których nie chcielibyśmy przegapić. Dzięki niewielkiej konstrukcji aparat można mieć zawsze przy sobie. Duży, wygodny grip w połączeniu z ogromnym zakresem ogniskowych 24-720 mm pozwala lepiej niż kiedykowiek uchwycić każdą sytuację. Oba nowe modele umożliwiają także fotografowanie szybko poruszających się obiektów – krótki czas reakcji migawki, usprawniony algorytm oraz szybki autofocus daje gwarancję, że nigdy nie stracisz wyjątkowych okazji fotograficznych.

PowerShot SX400 IS  FSL Black
Zaprojektowany, by osiągać nieosiągalne
Canon pomaga użytkownikom przekraczać granice w fotografii i umożliwia rejestrowanie różnych sytuacji, dlatego dwa nowe modele posiadają optyczny stabilizator obrazu z technologią Intelligent IS, która pozwala tworzyć wyraźne i ostre zdjęcia. Wykrywając do 8 różnych typów scen, inteligentna technologia IS analizuje oddzielnie każdą z nich i automatycznie dostosowuje tryb stabilizacji, zapewniając zawsze ostre zdjęcia i stabilne filmy, które oddają prawdziwą atmosferę wspomnień.
Wyposażony w 16 MP matrycę CCD oraz procesor DIGIC 4+ model PowerShot SX400 IS doskonale nadaje się do fotografowania szerokiej gamy scen, od wschodów, po zachody słońca, uzyskując za każdym razem wspaniałe rezultaty.

PowerShot SX400 IS posiada szeroką gamę filtrów kreatywnych, takich jak rybie oko czy zdjęcia monochromatyczne.

PowerShot SX400 IS  FRT Red

PowerShot SX400 IS wyposażono w zupełnie nowy grip, który zaprojektowano na wzór funkcjonalnych rozwiązań wykorzystanych w aparatach serii EOS, zapewniając jednocześnie wygodę i ergonomię charakterystyczną dla lustrzanek cyfrowych Canon.

PowerShot SX400 IS Black Beauty 5

 

PowerShot SX400 IS Beauty 3PowerShot SX400 IS – kluczowe cechy:
• Elastyczne fotografowanie z dużym, 30-krotnym zoomem
• Fantastyczne ujęcia jeszcze łatwiejsze z trybem Smart Auto
• Znakomite wyniki: 16 MP matryca i Intelligent IS
• Zabawa z filtrami kreatywnymi
• Wygodny, ergonomiczny uchwyt
• Nagrywanie filmów HD
• Jeszcze więcej zdjęć na jednym ładowaniu baterii

 

PowerShot SX400 IS  BCK Red

 

PowerShot SX400 IS Lifestyle 7

 

 

 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież