Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aparaty kompaktowe Panasonic Lumix DMC-FZ45
środa, 21 kwietnia 2021

Panasonic Lumix DMC-FZ45
środa, 21 lipca 2010 17:52    Drukuj Email

Nowy 14,1-megapikselowy aparat Lumix DMC-FZ45 z popularnej serii FZ, łączy potężny, 24-krotny zoom i opcje kreatywne, w tym możliwość ręcznych ustawień. Nowo opracowany obiektyw LEICA DC VARIO-ELMARIT w aparacie DMC-FZ45 zwiększa zakres długości ogniskowej z 27 do 25 mm przy ustawieniu szerokokątnym, a maksymalne przybliżenie z 18x do 24x, przez co aparat jest jeszcze bardziej wszechstronny, niż model DMC-FZ35 (ekwiwalent zakresu ogniskowych 25 – 600 mm w aparatach na film 35 mm). Nowy procesor obrazu Venus Engine HD II zapewnia wysoką jakość obrazu zarówno podczas fotografowania, jak i nagrywania filmów HD. Ręczne sterowanie aparatem F45 jest jeszcze łatwiejsze za sprawą nowego pokrętła wyboru opcji. Przycisk ustawiania ostrości pozwala szybko wyregulować aparat zgodnie z warunkami fotografowania. Użytkownik może wyrazić swoje intencje nie tylko podczas fotografowania, ale również kręcenia filmów, wykorzystując szereg opcji, w tym tryby Creative Movie oraz My Color.

 FZ45_----400

Wielką zaletą aparatu DMC-FZ45 są funkcje sterowania ręcznego, które wyróżniają go spośród typowych aparatów kompaktowych. Obsługa aparatu jest łatwiejsza dzięki nowemu pokrętłu wyboru oraz przełącznikowi ustawiania ostrości na tyle obudowy

Tryb My Color, to specjalna opcja, dzięki której użytkownik może popuścić wodze wyobraźni. Szeroka gama opcji, w tym nowe tryby dziurki od klucza, ziarna filmowego, wysokiej dynamiki i wysokiej dynamiki w czerni i bieli, ułatwiają tworzenie interesujących, kreatywnych obrazów z nietypowymi parametrami koloru, jasności i nasycenia. Popularny tryb My Color jest dostępny również podczas kręcenia filmów, oferując użytkownikom szerszą gamę środków ekspresji, które można wykorzystać w połączeniu z trybem filmowania kreatywnego.

Do aparatu DMC-FZ45 dołączona jest najnowsza wersja oprogramowania PHOTOfunSTUDIO 5.0 HD.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 5 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież