Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aparaty kompaktowe Panasonic Lumix DMC-FX700
środa, 21 kwietnia 2021

Panasonic Lumix DMC-FX700
środa, 21 lipca 2010 17:39    Drukuj Email

Stylowy aparat DMC-FX700 z popularnej serii LUMIX FX, to aparat hybrydowy, który umożliwia rejestrowanie filmów Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli w formacie AVCHD. 14,1-megapikselowy model DMC-FX700 jest również wyposażony w bardzo jasny, 24-milimetrowy, ultraszerokokątny obiektyw F2,2 LEICA DC VARIO-SUMMICRON z 5-krotnym powiększeniem optycznym (24 – 120 mm w aparatach na film 35 mm).

 FT10r_---400

Duży, 3-calowy inteligentny ekran LCD oferuje pełne sterowanie dotykowe i wyraźny obraz zarówno podczas fotografowania, jak i wyświetlania zdjęć. Pozwala nie tylko wybrać parametry z menu lub ustawić ostrość na wybranym obiekcie, ale również zwolnić migawkę. Aby zapewnić pełną swobodę twórczą, dostępne są tryby A/S/M, które umożliwiają ustawienie szybkości migawki i przesłony w sposób najlepiej oddający intencje fotografa.

Do aparatu DMC-FX700 dołączona jest najnowsza wersja oprogramowania PHOTOfunSTUDIO 5.2 HD. Aplikacja ta umożliwia sortowanie i organizowanie nie tylko nowo zrobionych zdjęć, ale również tych, które są już przechowywane w komputerze. Kiedy użytkownik chce wyszukać tylko zdjęcia określonej osoby, funkcja rozpoznawania twarzy pozwala automatycznie posortować fotografie według zarejestrowanych twarzy, zamiast wybierać je jedną po drugiej. Fotografie zrobione w trybie seryjnym są rozpoznawane jako sekwencje zdjęć i pokazywane jako ruchoma miniatura w interfejsie organizacyjnym. Można też przygotować pokaz slajdów z różnorodnymi efektami i przy akompaniamencie muzyki z biblioteki iTunes. Wbudowane narzędzie umożliwia bezpośrednie wysyłanie filmów do serwisu YouTube, również w jakości HD. Można również utworzyć 360-stopniową, obrotową panoramę w formacie MOV, co jest szczególnie łatwe w razie użycia trybu Panorama Assist w aparacie. Oprogramowanie PHOTOfunSTUDIO 5.2 HD Edition zapewnia użytkownikom szereg wyjątkowych korzyści. Sprawia, że przeglądanie, edytowanie i archiwizowanie zdjęć oraz filmów staje się znacznie łatwiejsze i ciekawsze.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież