Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aparaty kompaktowe Aparat szybszy niż bolid F1
środa, 21 kwietnia 2021

Aparat szybszy niż bolid F1
piątek, 09 lipca 2010 11:25    Drukuj Email

EX-FH25Casio Exilim EX-FH25 potrafi między innymi wykonać kilkadziesiąt zdjęć na sekundę oraz nagrać wideo z prędkościami dochodzącymi do 1000 FPS. Aktywacja trybu High Speed odbywa się przy pomocy specjalnego przycisku. W trybie zdjęć seryjnych FH25 potrafi wykonać do 30 zdjęć na sekundę, każde w rozdzielczości do 9 milionów pikseli. Ustawienia można dobierać także w taki sposób, by, przykładowo, wykonać 10 zdjęć w 3 sekundy. Ponadto, nowość umożliwia rejestrowanie ruchu, który jest niedostrzegalny dla ludzkiego oka, a szeroki zakres oferowanych prędkości pozwala uchwycić każdą chwilę.

Sercem hi-speedowego FH25 jest 10,1-megapikselowa matryca CMOS o wysokiej czułości, uzupełnia ją 26-milimetrowy, szerokokątny obiektyw wraz z 20-krotnym zoomem optycznym z mechaniczną stabilizacją obrazu. Aparat wyposażono w jasny, 3-calowy wyświetlacz Super Clear LCD o dużym kontraście. Dostępnych jest także pięć nowych programów BEST SHOT high speed, które pomogą dopasować ustawienia do panujących warunków. Dopełnieniem całości jest funkcja BEST SHOT high speed lighting, eliminująca problem zaciemnionych lub prześwietlonych obiektów.


Sugerowana cena detaliczna aparatu Casio Exilim EX-FH25 wynosi 1990 zł brutto.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 2 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież