Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
poniedziałek, 17 maja 2021

Samsung WB2000
poniedziałek, 22 lutego 2010 14:36    Drukuj Email

WB2000----200Digital Imaging zaprezentował dziś na targach PMA najnowszy model aparatu kompaktowego WB2000, wyposażonego w matrycę o rozdzielczości 10 milionów pikseli  i funkcję rejestrowania wideo w jakości Full HD 1080p. Aparat pozwala kręcić filmy z prędkością 1000 klatek na sekundę i wykonywać serie 10 zdjęć w pełnej rozdzielczości w ciągu sekundy. 

Zaawansowana matryca CMOS i przeprojektowany procesor DRIMeIII zapewniają wyjątkowo wysoką wydajność nawet przy słabym oświetleniu, a także szybkość, pozwalając na wykonanie 10 zdjęć na sekundę. Aparat posiada obiektyw Schneider KREUZNACH o ultra szerokim kącie 24 mm i pięciokrotnym zoomie optycznym. WB2000 wyposażono w trzycalowy wyświetlacz AMOLED, który zapewnia lepszy kontrast, głębszą czerń i bardziej naturalne, żywe kolory nawet, kiedy patrzymy na ekran pod kątem lub w pełnym słońcu. Technologia AMOLED zużywa także mniej energii, co pozwala na maksymalne wydłużenie czasu pracy na baterii.

Intuicyjna funkcja Smart Auto 2.0 rozpozna scenę i dobierze optymalne ustawienia dla najlepszych ujęć foto i wideo, jednak tym, którzy oczekują większej kontroli nad aparatem, WB2000 oferuje zapis w formacie RAW i pełną kontrolę manualną. W trybie Manual, użytkownicy mogą eksperymentować m.in. z szybkością migawki czy głębią ostrości.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 5 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież