Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aparaty kompaktowe Sony Cyber-shot TX5
niedziela, 09 maja 2021

Sony Cyber-shot TX5
czwartek, 18 lutego 2010 16:57    Drukuj Email

sony-TX5--200Pierwszy model Cyber-shot, który jest jednocześnie wodo-, mrozo-, wstrząsoodporny i ma zaledwie 17,7 mm grubości.

Aparat wyposażony został w przetwornik Exmor R CMOS o efektywnej rozdzielczości 10,2 miliona pikseli, szerokokątny obiektyw Carl Zeiss z 4-krotnym zoomem optycznym o ogniskowej 25 -100 mm i panoramiczny, 3-calowy ekran dotykowy Clear Photo LCD.

Połączenie przetwornika Exmor R CMOS z procesorem BIONZ pozwala na fotografowanie w trybie ciągłym w pełnej rozdzielczości z szybkością  do 10 klatek na sekundę. Po włączeniu trybu zdjęć  „z ręki o zmierzchu” lub trybu „wyraźnego ruchu”  aparat  wykonuje serię sześciu zdjęć, dzięki czemu poziom szumów zmniejsza się nawet do 50%1, a obraz rejestrowany w słabym oświetleniu, będącym dla wielu aparatów barierą nie do pokonania, jest czysty i naturalny.

Podobnie jak wszystkie modele Cyber-shot z linii na rok 2010, aparat TX5 współpracuje z nośnikami Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG, SD i SDHC.


Nowy aparat  dostępny  będzie od kwietnia.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 2 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież