Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności WI-MA w rytmie nowych możliwości
czwartek, 15 kwietnia 2021

WI-MA w rytmie nowych możliwości
poniedziałek, 26 maja 2014 19:36    Drukuj Email

Jesteśmy PackshotMe – specjalistami w dziedzinie fotografii produktu. Otwieramy się na nowe możliwości – warsztatowe, eventowe i laboratoryjne.
Jesteśmy studiem fotograficznym, które mieści się w postindustrialnych przestrzeniach WI-MY przy ulicy Piłsudskiego 135, w Łodzi – obok OFF Piotrkowskiej siedzibą twórczych inicjatyw. Oprócz spacerujących tu wciąż duchów Kunitzera i Heinzla, czy echa maszyn przędzalniczych, przekonały nas skupione tu przemysły kreatywne oraz prężnie działające fundacje i spółdzielnie socjalne.

Mamy
Mamy lokal, który jest kompromisem między tym, czym zauroczyła nas WI-MA i tym, kim jesteśmy. Dysponujemy wspaniałą, klimatyczną przestrzenią wystawienniczą, która łączy w sobie elementy dawnej infrastruktury pofabrycznej i nowoczesnego, unistycznego podejścia do fotografii.
Mamy pragnienie zorganizować wydarzenie medialne zatytułowane: „WI-MA w rytmie nowych możliwości”, by pomóc ponad 60 fotografom zaprezentować efekty pleneru fotograficznego na co dzień niedostępnej, zabytkowej przędzalni.
Mamy głębokie przekonanie, że te prace nie mogą trafić do szuflady, tym bardziej, że mają szansę ujrzeć światło dzienne w ramach Fotofestiwalu!

Potrzebujemy
Potrzebujemy Twojej pomocy. Wystarczy, że powiesz o nas znajomym, skrobniesz w mediach społecznościowych lub zasponsorujesz wybierając jedną z naszych propozycji.
Potrzebujemy Twojego zaangażowania dającego radość i satysfakcję. W ten sposób podarujesz nam klucz do wrót wielkiego świata fotografii. Dzięki temu będziemy mogli otworzyć je dla tak licznej grupy fotografów!


Dajemy
Dajemy Ci niezwykłe wydarzenie od 14.06 do 28.06.2014 r.
Dajemy MOŻLIWOŚĆ aktywnego udziału w tworzeniu kultury. Chcemy, abyś wpisał lub wpisała się w RYTM tego eventu. Dodatkową motywacją jest zbliżający się Fotofestiwal, który w tym roku będzie odbywać się również w przestrzeni Wi-My w charakterze Nocy Otwartych Pracowni. Stanowi to szansę na promocję i reklamę w środowisku profesjonalistów oraz pasjonatów w dziedzinie fotografii.


Stwórzmy razem „WI-MĘ w rytmie nowych możliwości” na:
http://wspieramkulture.pl/projekt/648-WI-MA-w-rytmie-nowych-mozliwosci

 

dominik koleda

 

rafal wisniewski

renata jedrasiak

 

 

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież