Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Odkrywanie Biebrzy - wystawa fotografii przyrodniczej w PAN Muzeum Ziemi
sobota, 15 maja 2021

Odkrywanie Biebrzy - wystawa fotografii przyrodniczej w PAN Muzeum Ziemi
poniedziałek, 25 listopada 2013 17:33    Drukuj Email

Muzeum Ziemi w Warszawie zaprasza na najnowszą wystawę czasową z cyklu "Natura-Sztuka" zatytułowaną "Odkrywanie Biebrzy". Ekspozycja powstała z okazji 20-lecia istnienia Biebrzańskiego Parku Narodowego obchodzonego w październiku br. Zaprezentowane zdjęcia wykonane zostały przez 50 fotografów z 10 krajów podczas XXXIII Międzynarodowego Kongresu Fotografów Dzikiej Przyrody IFWP (International Federation of Wildlife Photography), który odbył się w kwietniu tego roku na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. W czasie kilkudniowego pobytu nad Biebrzą uczestnicy kongresu mieli okazję fotografować różnorodności biebrzańskiej fauny i flory. To właśnie wyjątkowe walory przyrodnicze regionu sprawiają, że tereny te są cenionym miejscem, przyciągającym wielu obserwatorów i miłośników przyrody zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Piotr-Ta-a-aj-Start--ab-dzi

 

Organizatorzy: Polska Akademia Nauk Muzeum Ziemi w Warszawie, Biebrzański Park Narodowy, IFWP (International Federation of Wildlife Photography).
Kurator wystawy: Dorota Kycia.

Termin: 8.11-1.12.2013
pn-pt: 9:00-16:00, nd: 10:00-16:00

PAN Muzeum Ziemi w Warszawie, Al. Na Skarpie 27

 

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież