Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Twoja Klisza z Powstania - głosowanie
sobota, 08 maja 2021

Twoja Klisza z Powstania - głosowanie
czwartek, 08 września 2011 21:05    Drukuj Email

Zapraszamy do głosowania na najlepsze zdjęcie i film
z gry „Twoja Klisza z Powstania”!

klisza-logo-2011Do 30 września trwa głosowanie internautów na najlepszy film i zdjęcie zrobione podczas fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”, zorganizowanej przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Spośród 69 nadesłanych prac Jury konkursu wyłoniło 20 najlepszych. Teraz zachęcamy Państwa do wyboru najlepszego zdjęcia i filmu, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu.

6 sierpnia 2011 na warszawskim Starym Mieście odbyła się 5. edycja fotograficznej gry miejskiej „Twoja Klisza z Powstania”. Trzystu uczestników przemierzyło dwukilometrową trasę, odnajdując 20 zakonspirowanych lokalizacji. Wszyscy dotarli na Rynek Mariensztacki, gdzie odbył się wielki finał. Tegoroczna gra toczyła się w godzinach nocnych, dzięki czemu uczestnicy mogli fotografować i filmować podświetloną warszawską Starówkę.

Gra miejska nie kończy jednak projektu „Twoja Klisza z Powstania”. Jak co roku, uczestnicy mogli zgłaszać swoje zdjęcia – w tym roku również filmy – z przebiegu gry, do konkursu fotograficznego, prowadzonego na portalu tvnwarszawa.pl. Zgłoszone materiały przeszły wstępną ocenę jury w składzie: Zbigniew Furman – fotograf Muzeum Powstania Warszawskiego (przewodniczący), Jarosław Trybuś – historyk sztuki, krytyk architektury, Tomasz Meuś – fotograf, Paweł Brząkała – koordynator projektu. W drugim etapie konkursu zdjęcia i filmy oceniają internauci. Wszystkich zainteresowanych historią Warszawy i fotografią zachęcamy do oddawania swoich głosów do dnia 30 września. Podczas wielkiego finału, który odbędzie się w październiku, zwycięzcy otrzymają cenne nagrody – profesjonalny sprzęt fotograficzny. Specjalną nagrodę przyzna również jury konkursu.

Szczegóły na stronie: http://www.klisza.1944.pl/aktualnosci.html

Patroni medialni:

Foto, Fotopolis, Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl Warszawa, Radio TOK FM, TVN24.pl, TVN Warszawa.

Mecenas - Bank Zachodni WBK S.A.

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 0 Votes )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież