Miesięcznik Foto należy do opiniotwórczego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA (Technical Image Press Association)
TIPA
Strona główna Aktualności Kupujemy aparat „hybrydowy”
środa, 21 kwietnia 2021

Kupujemy aparat „hybrydowy”
czwartek, 22 lipca 2010 15:57    Drukuj Email

Na stronie http://www.tvnwarszawa.pl/11017,program.html pojawił się kilkuminutowy poradnik o tym jaki aparat „warszawiacy” powinni kupić przed urlopem. Otóż według twórców poradnika najlepszym wyborem jest aparat „hybrydowy” bo z aparatu kompaktowego ma „wielkość, wagę i łatwość obsługi” a z lustrzanek „zaczerpnął jakość obiektywu i ustawienia manualne”. Ważne jest też, że „im średnica obiektywu większa, tym lepsze zdjęcie” a tak w ogóle to „aparaty hybrydowe przybliżają obraz lepiej niż aparaty kompaktowe” i tak dalej, dalej…

0-1

Dość żartów, kto nie wierzy może sam posłuchać i popatrzeć na doradców ale my radzimy by raczej kupił przynajmniej jedną książkę o fotografii albo systematycznie, choćby w bibliotece poświęcił kilkanaście minut na przeczytanie FOTO albo Digital Vision. Okaże się wtedy, że nie koniecznie średnica jest ważna a ustawienia manualne są lepsze w niejednym kompakcie a i zoom też może być znacznie większy.

2
3
4

Dodaj do:

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    Wykop    Gwar
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

( 1 Vote )
 

Komentarze  

 
0 # haha 2010-07-23 09:31
Faktycznie profesjona lna obsługa w sklepie... a potem ludzie wygadują bzdury. Sprzedawca chyba nie słyszał o superzooma ch itp.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież